Вис-нол капсулы по 120 мг, 100 шт.

Назначение: Язвенная болезнь желудка и двенадцатиперстной кишки, гастрит, в том числе вызванные Helicobacter pylori (в составе схем антихеликобактерной терапии); – хронический гастрит и гастродуоденит в фазе обострения, в том числе вызванные Helicobacter pylori.
 • Форма выпуска: Капсулы
 • Производитель: ПАТ "Фармак", Україна
 • Можно купить без рецепта?: Да, можно.
 • Дозировка: 120мг
 • Лекарственная форма: Капсулы по 120 мг №30 (10х3), №100 (10х10) в блистерах
 • Упаковка: Блистер
 • Показания: Язвенная болезнь желудка и двенадцатиперстной кишки, гастрит, в том числе вызванные Helicobacter pylori (в составе схем антихеликобактерной терапии); – хронический гастрит и гастродуоденит в фазе обострения, в том числе вызванные Helicobacter pylori.
 • Действующее вещество: висмута субцитрат
 • Торговое название: Вис-нол
 • Страна производства: Украина
 • Температура хранения: от 5 до 25°C
 • Срок годности: 4 года
 • Способ введения: орально
 • Можно ли аллергикам?: с осторожностью
 • Можно при диабете?: с осторожностью
 • Можно водителям?: можно
 • Можно ли беременным?: нельзя
 • Можно ли кормящим?: Нельзя
 • АТС-Классификация: A02B X05
 • Кол-во в упаковке: 100
 • International Drug Name: Bismuth subcitrate
 • В наличии
 • Производитель: Фармак
 • Код товара: 028312
Наличие: В наличии
557,1 ₴

Капсулы Вис-нол 120 мг №100 относятся к гастропротекторным средствам на основе коллоидного субстрата висмута и дополнительных веществ (картофельный крахмал, кальция стеарат). Активное вещество препарата, попав на поверхность ЖКТ, начинает формировать на слизистых оболочках и поверхностях поврежденных слизистых оболочек защитную пленку, способствующую рубцеванию и защите тканей от негативного воздействия желудочных соков, то есть минимизирует активность пепсина и пепсиногена.


Показания к применению

 • Язвенная болезнь желудка и двенадцатиперстной кишки, гастрит, в том числе вызванные Helicobacter pylori (в составе схем антихеликобактерной терапии)
 • хронический гастрит и гастродуоденит в фазе обострения, в том числе вызванные Helicobacter pylori.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к компонентам препарата.

 • Тяжелая почечная недостаточность.


Цена Вис-нол 120 мг №100 капсулы цена актуальна при круглосуточном заказе на сайте. Купить сейчас в ночной аптеке Вис-нол 120 мг №100 капсулы в районах Киева: Печерск, Позняки, Виноградарь, Оболонь, Минская, Бассейная, Драгомирова, Метрологическая, Софиевская Борщаговка, Пчелки, Троещина, Ахматовой, Борщаговка, Дарницкий район, Воскресенка, Дорогожичи, Ж Д вокзал, Нивки, Левый берег, Житомирская, м.Харьковская, м.Академгородок, м.Демеевская, ул.Гмыри, Осокорках, Левобережной.
Вис-нол капсулы по 120 мг, 100 шт. можно купить в наших аптеках сейчас здесь: Чавдар 18, Добродій, Регенераторная, 6 больница, Бровары Черновола, Эпицентр, Тираспольская 58, Сталинграда 6, Изяславський 46, Доброхотова, Чаадаева, The Lakes, Симоненко, Декабристов, Балтийский, Зеленая 14, Соборная, Гатное, Новая Англия, Арена, , Кравчука, Коновальца, Воздухофлотский, Русановка, м.Львів

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного  застосування лікарського засобу
ВІС-НОЛ®
(VIS-NOL)

Склад:

діюча речовина: bismuth subcitrate;

1 капсула містить вісмуту субцитрату колоїдного 499,8 мг у перерахуванні на Ві 2 О 3 120 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули циліндричної форми № 1, корпус білого кольору, кришечка жовтого кольору. Вміст капсули – порошкоподібна гранульована ЖД Вокзалеіш білого або білого зі злегка жовтуватим відтінком кольору, допускається запах аміаку.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Вісмуту субцитрат. Код АТХ А02В Х05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Має гастропротекторну дію. У кислому середовищі шлунка вісмуту субцитрат колоїдний утворює на поверхні виразок і ерозій захисну плівку, що сприяє їх рубцюванню і захищає слизову оболонку від впливу шлункового соку. Препарат стимулює синтез простагландину Е 2, збільшує утворення муцину і секрецію гідрокарбонату, призводить до накопичення епідермального фактора росту в зоні дефекту, знижує активність пепсину і пепсиногену.

Препарат має антимікробну активність стосовно Helicobacter рylori.

Фармакокінетика.

Вісмуту субцитрат колоїдний практично не всмоктується у шлунково-кишковому тракті, лише незначна кількість активної речовини потрапляє у кров і екскретується із сечею, при цьому концентрація вісмуту у плазмі крові після закінчення лікування швидко знижується.  Виводиться переважно з калом.

Показання.

–      Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрит, у тому числі спричинені Helicobacter pylori (у складі схем антихелікобактерної терапії);

–      хронічний гастрит і гастродуоденіт у фазі загострення, у тому числі спричинені Helicobacter pylori.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність.

Особливі заходи безпеки.

При застосуванні препарату можливе забарвлення калу у чорний колір. У такому разі потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

Не слід приймати антацидні препарати та вживати молоко за півгодини до і півгодини після прийому препарату, оскільки наявний шлунковий сік потрібен для формування захисного шару.

Тривале застосування сполук вісмуту не рекомендується через виникнення у рідкісних випадках енцефалопатії. При дотриманні рекомендованого режиму прийому препарату ризик виникнення цього побічного ефекту дуже малий. Однак протягом прийому Віс-Нолу ® не рекомендується приймати інші препарати, що містять вісмут.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ніяких інших ліків, їжі або напоїв, антацидів молока, фруктів або фруктових соків не слід споживати за півгодини до або після прийому Віс-Нолу ® , так як вони можуть змінювати його дію.

Зменшує всмоктування тетрациклінів; одночасне застосування препаратів, що містять вісмут (вікалін, вікаїр, ротер), підвищує ризик надмірного збільшення концентрації вісмуту у крові.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дані про негативний вплив Віс-Нолу ® на швидкість реакції відсутні. Однак подібний вплив препарату малоймовірний.

Спосіб застосування та дози.

Приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води.

Дорослим і дітям віком від 14 років призначати по 1 капсулі 4 рази на добу за 30 хвилин до їди та на ніч або по 2 капсули 2 рази на добу за 30 хвилин до їди.

Дітям віком від 8 до 14 років призначати по 1 капсулі 2 рази на добу за 30 хвилин до їди.

Дітям віком від 4 до 8 років призначати у дозі 8 мг/кг/добу, розподіливши добову дозу на 2 прийоми, але не більше 2 капсул на добу.

Тривалість курсу лікування – 4-8 тижнів. Протягом наступних 8 тижнів не слід приймати препарати, які містять вісмут.

При наявності Helicobacter pylori використовувати Віс-Нол ® у схемах антихелікобактерної терапії за призначенням лікаря. При квадротерапії рекомендується поєднання прийому Віс-Нолу ® 120 мг 4 рази на добу з тетрацикліном 500 мг 4 рази на добу, метронідазолом 500 мг3 рази на добу та інгібітором протонної помпи (омепразолом, ланзапрозолом, пантапразолом або езомепразолом) у стандартній терапевтичній дозі 2 рази на добу. Тривалість комбінованої терапії – 10-14 днів.

Для поліпшення регенерації виразкового дефекту можливе подальше лікування Віс-Нолом ® : по 1 капсулі 4 рази на добу за 30 хвилин до сніданку, обіду і вечері, 4-й раз – перед сном. Загальна тривалість терапії Віс-Нолом ® – до 6 тижнів (максимум 8 тижнів).

Діти.

Віс-Нол ® застосовувати  дітям віком від 4 років.

Передозування.

При частому прийомі великих доз препарату можливе передозування, що може проявлятися через 10 днів симптомами, характерними для ниркової недостатності (підвищення рівня вісмуту в плазмі крові).

У випадку порушення функції нирок, що супроводжується високим вмістом вісмуту в плазмі крові, застосовують комплексоутворюючі сполуки – димеркаптобурштинову та димеркаптопропансульфонову кислоти.

Лікування полягає у промиванні шлунка з наступним прийомом доз активованого вугілля та осмотичних проносних засобів. Абсорбція вісмуту як додаткове лікування необов’язкова. При супутніх тяжких захворюваннях нирок слід проводити гемодіаліз.

Побічні реакції.

З боку травного тракту: випорожнення чорного кольору, нудота, блювання, запор, діарея.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: висипання, свербіж.

З боку імунної системи: анафілактичні реакції.

Термін придатності. 4 роки.

Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 капсул у блістері. По 3 або 10 блістерів, вкладених у пачку.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

ПАТ «Фармак».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

Форма выпуска
Капсулы
Производитель
ПАТ "Фармак", Україна
Можно купить без рецепта?
Да, можно.
Дозировка
120мг
Лекарственная форма
Капсулы по 120 мг №30 (10х3), №100 (10х10) в блистерах
Упаковка
Блистер
Показания
Язвенная болезнь желудка и двенадцатиперстной кишки, гастрит, в том числе вызванные Helicobacter pylori (в составе схем антихеликобактерной терапии); – хронический гастрит и гастродуоденит в фазе обострения, в том числе вызванные Helicobacter pylori.
Действующее вещество
висмута субцитрат
Торговое название
Вис-нол
Страна производства
Украина
Температура хранения
от 5 до 25°C
Срок годности
4 года
Способ введения
орально
Можно ли аллергикам?
с осторожностью
Можно при диабете?
с осторожностью
Можно водителям?
можно
Можно ли беременным?
нельзя
Можно ли кормящим?
Нельзя
АТС-Классификация
A02B X05
Кол-во в упаковке
100
International Drug Name
Bismuth subcitrate

Отзывы клиентов

Нет отзывов

Написать отзыв

Оценка

Увага! Поштові послуги та умови доставки обговорються з контакт-центром.

Ціна та наявність товару буде підтверджена контакт-центром. Дякуємо за розуміння