Стоптуссин №20 таблетки

Назначение: Сухой раздражающий приступообразный кашель разного происхождения.
 • Форма выпуска: Таблетки
 • Производитель: ТЕВА Чех Індастріз с.р.о. (виробництво за повним циклом), Чеська Республіка ТОВ Тева Оперейшенз Поланд (виробництво за повним циклом), Польща
 • Можно купить без рецепта?: Да, можно.
 • Лекарственная форма: Таблетки по 10 таблеток в блистере; по 2 блистера в коробке
 • Упаковка: Блистер
 • Показания: Сухой раздражающий приступообразный кашель разного происхождения.
 • АТС-Классификация: R05F B02
 • Кол-во в упаковке: 20
 • International Drug Name: Cough suppressants and expectorants
 • В наличии
 • Производитель: Тева
 • Код товара: 016867
Наличие: В наличии
224,9 ₴

Показания

 • Сухой раздражающий приступообразный кашель различного происхождения;
 • препарат можно применять для устранения кашля в пред- и послеоперационный период.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к компонентам препарата,
 • миастения гравис.

Стоптуссин №20 таблетки актуальна при круглосуточном заказе на сайте. Купить сейчас в ночной аптеке Стоптуссин №20 таблетки в районах Киева: Печерск, Позняки, Виноградарь, Оболонь, Минская, Бассейная, Драгомирова, Метрологическая, Софиевская Борщаговка, Пчелки, Троещина, Ахматовой, Борщаговка, Дарницкий район, Воскресенка, Дорогожичи, Ж Д вокзал, Нивки, Левый берег, Житомирская, м.Харьковская, м.Академгородок, м.Демеевская, ул.Гмыри, Осокорках, Левобережной
Купить возле: вокзал Дарница, Златоустовская 50, Чавдар 18, Кучмин Яр, Драгомирова 14а, Лико-мед, Драгомирова 14, Подвысоцкого, Евромісто, Амеда, Метрологическая 14Б, Исида, Черновола, Тираспольская 58, Бассейна 23, ЖК Яскравий, Жилянская 59, Григоренко 20, Еврогород, Мейтуса 4, метро Нивки, Ясиноватский 10, Правды 102, Бровары, Карат, Дарница, Величка, Зеленая 14, Феофания, Счастливая, Ботанический, Одесская, Комфорт Таун 3, Лабораторная, Туманяна, Трёхсвяти́тельская, Парковый город
Форма выпуска
Таблетки
Производитель
ТЕВА Чех Індастріз с.р.о. (виробництво за повним циклом), Чеська Республіка ТОВ Тева Оперейшенз Поланд (виробництво за повним циклом), Польща
Можно купить без рецепта?
Да, можно.
Лекарственная форма
Таблетки по 10 таблеток в блистере; по 2 блистера в коробке
Упаковка
Блистер
Показания
Сухой раздражающий приступообразный кашель разного происхождения.
АТС-Классификация
R05F B02
Кол-во в упаковке
20
International Drug Name
Cough suppressants and expectorants

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
Стоптусин-Тева
(Stoptussin-Teva)

Склад:

діюча речовина: бутамірату цитрат, гвайфенезин;

1 таблетка містить: бутамірату цитрату 4 мг, гвайфенезину 100 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, гліцерину трибегенат, магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, білого кольору з лінією розлому з одного боку.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати, що містять протикашльові засоби і експекторанти. Код АТX R05F B02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Комбінований препарат, що проявляє протикашльову, муколітичну та відхаркувальну дію. Бутамірату цитрат належить до неопіоїдних протикашльових речовин периферичної дії. Він проявляє місцевий анестезуючий ефект на нервові закінчення, що передають висхідні сигнали подразнення від респіраторного тракту. На відміну від опіоїдних протикашльових речовин, не спричиняє центрального гальмівного ефекту, не пригнічує дихальний центр, не спричиняє залежності.

Протикашльова дія бутамірату цитрату доповнюється відхаркувальною дією гвайфенезину. Гвайфенезин має секретолітичні (за рахунок безпосереднього підсилення секреції бронхіальних залоз та стимуляції елімінації кислих глікопротеїнів з ацинарних клітин) та секретомоторні властивості (знижує в'язкість мокротиння та полегшує евакуацію слизу і його відкашлювання).

Фармакокінетика.

Бутамірату цитрат швидко і повністю абсорбується. 98 % його зв'язується із плазматичними протеїнами. Метаболізується з утворенням двох метаболітів, які також мають протикашльову дію. 90 % метаболітів виводяться нирками та тільки невелика їх частина виділяється з калом. Біологічний період напіврозпаду становить приблизно 6 годин.

Гвайфенезин після перорального застосування швидко і легко абсорбується з травної системи. Незначна кількість зв'язується з білками плазми крові. Виводиться нирками, головним чином у формі метаболітів, незначна частина – у незміненому стані. Біологічний період напіврозпаду становить 1 годину.

Клінічні характеристики.

Показання.

Сухий подразливий нападоподібний кашель різного походження.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, міастенія гравіс.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Через те що бутамірат пригнічує кашльовий рефлекс, потрібно уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів, оскільки це може призводити до застою слизу у дихальних шляхах, що збільшує ризик бронхоспазму та інфікування дихальних шляхів.

Літій та магній посилюють ефект гвайфенезину.

Гвайфенезин посилює знеболювальний ефект парацетамолу та ацетилсаліцилової кислоти та посилює вплив алкоголю та інших речовин, що пригнічують центральну нервову систему. Центральна нервова дія міорелаксантів може підвищувати небажані ефекти гвайфенезину, особливо м'язову слабкість.

Вплив на результати лабораторних аналізів.

Гвайфенезин може зумовити хибно-позитивні результати діагностичних тестів, при яких визначають 5-гідроксиіндолоцтову кислоту (фотометричний метод з використанням нітросонафтолу в якості реагенту) та ванілмигдалеву кислоту у сечі. Маючи це на увазі, лікування препаратом Стоптусин-Тева необхідно припинити за 48 годин до збору сечі для проведення даного аналізу.

Особливості застосування.

Під час лікування пацієнтам необхідно утримуватися від вживання алкогольних напоїв.

Стоптусин-Тева не слід застосовувати пацієнтам з:

? продуктивним кашлем та/або стійким або хронічним кашлем пов'язаним із палінням;

? бронхіальною астмою;

? хронічним бронхітом або емфіземою.

З обережністю застосовувати препарат при астмі, туберкульозі, пневмоконіозі.

Якщо кашель не проходить або посилюється, лікування необхідно переглянути.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Контрольованих досліджень на вагітних жінках або тваринах не проводилося.

Повідомлялося про підвищення випадків пахової грижі у новонароджених при застосуванні гвайфенезину у І триместрі вагітності. Тому препарат протипоказаний у І триместрі вагітності.

Застосування препарату у ІІ, ІІІ триместрах вагітності або у період годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Невідомо, чи проникає бутамірату цитрат або гвайфенезин у грудне молоко.

З причин безпеки потрібно ретельно зважувати переваги та ризики застосування препарату у період годування груддю. Застосування препарату у період годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У рідких випадках Стоптусин-Тева може спричинити сонливість, що може мати деякий вплив на здатність керувати автотранспортом або виконувати роботу з іншими механізмами. Тому при керуванні автомобілем або при виконанні іншої роботи, що вимагає пильності (наприклад, при управлінні механічними засобами), слід бути обережним.

Спосіб застосування та дози.

Отзывы клиентов

Нет отзывов

Написать отзыв

Оценка

Увага! Поштові послуги та умови доставки обговорються з контакт-центром.

Ціна та наявність товару буде підтверджена контакт-центром. Дякуємо за розуміння

Меню