Септаназал 0.5 мг/50 мг/мл 10 мл №1 спрей

Назначение: заложенность носа во время острого ринита; - вазомоторный ринит (rhinitis vasomotorica); - нарушение носового дыхания после хирургических вмешательств в полости носа. Препарат способствует заживлению и регенерации (восстановлению) поврежденной слизистой носа и кожи вокруг носовых ходов.
 • Форма выпуска: Спрей
 • Производитель: КРКА, д.д., Ново место, Словенія
 • Можно купить без рецепта?: Да, можно.
 • Лекарственная форма: Спрей назальный, раствор 0,5 мг/50 мг/мл по 10 мл во флаконах № 1
 • Упаковка: Флакон
 • Показания: заложенность носа во время острого ринита; - вазомоторный ринит (rhinitis vasomotorica); - нарушение носового дыхания после хирургических вмешательств в полости носа. Препарат способствует заживлению и регенерации (восстановлению) поврежденной слизистой носа и кожи вокруг носовых ходов.
 • Действующее вещество: ксилометазолин
 • АТС-Классификация: R01A B06
 • Объем: 10 мл
 • Кол-во в упаковке: 1
Наличие: В наличии
161,4 ₴

Показания

 • Заложенность носа во время острого ринита;
 • вазомоторный ринит (rhinitis vasomotorica)
 • нарушение носового дыхания после хирургических вмешательств в носовой полости.

Препарат способствует заживлению и регенерации (восстановлению) поврежденной слизистой оболочки носа и кожи вокруг носовых ходов.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к любому из ингредиентов препарата сухое воспаление слизистой оболочки носа (rhinitis sicca)

 • острые коронарные заболевания, включая сердечную астму;

 • гипертиреозглаукома;

 • трансфеноидальна гипофизэктомия и хирургические вмешательства с обнажением мозговой оболочки в анамнезе сопутствующее лечение ингибиторами МАО и в течение 2 недель после прекращения их применения.

Септаназал 0.5 мг/50 мг/мл 10 мл №1 спрей цена актуальна при круглосуточном заказе на сайте. Купить сейчас в ночной аптеке Септаназал 0.5 мг/50 мг/мл 10 мл №1 спрей в районах Киева: Печерск, Позняки, Виноградарь, Оболонь, Минская, Бассейная, Драгомирова, Метрологическая, Софиевская Борщаговка, Пчелки, Троещина, Ахматовой, Борщаговка, Дарницкий район, Воскресенка, Дорогожичи, Ж Д вокзал, Нивки, Левый берег, Житомирская, м.Харьковская, м.Академгородок, м.Демеевская, ул.Гмыри, Осокорках, Левобережной
Септаназал 0.5 мг/50 мг/мл 10 мл №1 спрей можно купить в наших аптеках сейчас здесь: Милославская, Осокорки, Драгомирова 14а, Григоренко 5А, Риверстоун, Минская, Эпицентр, Раисы Окипной 10А, Софиевская Борщаговка, Драгомирова 20, Шевченко, Вишневое, Еврогород, Фора, София Резиденс, Урловская 32, Иоанна, Алматинская, Оболонь, Ревуцкого, Счастливая, Соломенка, Печерский, Blockbuster, Немировича-Данченко, Пейзажная алея, Франко

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
СептаНазал®для дітей
(SeptaNazal®for children)

Склад:

діючі речовини: ксилометазоліну гідрохлорид, декспантенол;

1 мл розчину містить 0,5 мг ксилометазоліну гідрохлориду та 50 мг декспантенолу;

одне розпилення 0,1 мл розчину містить 0,05 мг ксилометазоліну гідрохлориду та 5,0 мг декспантенолу;

допоміжні речовини: калію дигідрофосфат, динатрію гідрофосфату додекагідрат, вода очищена.

Лікарська форма. Спрей назальний, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група.

Протинабрякові та інші ринологічні препарати для місцевого застосування. Симпатоміметики, комбінації, за винятком кортикостероїдів. Код АТХ R01A B.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ринологічний препарат, комбінація альфа-симпатоміметичного препарату з аналогом вітаміну для місцевого застосування на слизову носа. Ксилометазолін чинить судинозвужувальну дію, внаслідок чого усуває набряк слизової оболонки. Декспантенол є похідним пантотенової кислоти (вітамін B 5 ), що сприяє загоюванню ран та захищає слизові оболонки.

Ксилометазоліну гідрохлорид

Ксилометазоліну гідрохлорид, похідне імідазолу, є альфа-адренергічним симпатоміметиком. Він чинить судинозвужувальну дію і тим самим усуває набряк та гіперемію слизової оболонки носоглотки (розблоковує ніс). Початок дії зазвичай настає через 5-10 хв, проявом чого є полегшення носового дихання внаслідок усунення набряку та покращання виведення виділень.

Декспантенол

Декспантенол (D-(+)-пантотеніловий спирт) є спиртовим аналогом пантотенової кислоти та завдяки проміжній конверсії (трансформації) має таку ж біологічну активність, як і пантотенова кислота. Біологічно активною є лише правоповоротна D-конфігурація. Пантотенова кислота та її солі є водорозчинними вітамінами, які, як і коензим А, беруть участь у багатьох метаболічних процесах, включаючи сприяння синтезу білків та кортикоїдів, а також продукування антитіл. Коензим А також бере участь в утворенні ліпідів, з яких, зокрема, складається секрет сальних залоз, що має важливу захисну функцію. Крім того, коензим А відіграє роль у ацетилюванні аміноцукрів, які є основним будівельним матеріалом для різних мукополісахаридів. Пантотенова кислота необхідна для регенерації (відновлення) пошкодженої слизової оболонки носа та шкіри навколо носових ходів.

Декспантенол захищає шари епітелію та сприяє загоюванню та лікуванню ран.

При зовнішньому застосуванні декспантенол/пантенол може компенсувати збільшені потреби у пантотеновій кислоті при пошкодженні шкіри чи слизової оболонки.

Фармакокінетика.

Ксилометазоліну гідрохлорид

У деяких випадках інтраназальне застосування призводить до того, що значна кількість абсорбується, спричиняючи системний вплив, наприклад, на центральну нервову та серцево-судинну систему.

Фармакокінетичні дані стосовно людей відсутні.

Декспантенол

Декспантенол абсорбується через шкіру та зазнає каталізованого ензимом окиснення до пантотенової кислоти в тілі та в клітинах шкіри. Вітамін переноситься в плазму у зв’язаній з протеїном формі. Як важливий структурний елемент пантотенова кислота об’єднується з коензимом А та розповсюджується по організму. Детальні дослідження метаболізму на шкірі та слизових оболонках відсутні. 60-70 % прийнятої перорально дози виділяється з сечею та 30-40%–з екскрементами.

Клінічні характеристики.

Показання.

- Закладеність носа під час гострого риніту;

- вазомоторний риніт (rhinitis vasomotorica);

- порушення носового дихання після хірургічних втручань у носовій порожнині.

Препарат сприяє загоюванню та регенерації (відновленню) пошкодженої слизової оболонки носа та шкіри навколо носових ходів.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з інгредієнтів препарату; сухе запалення слизової оболонки носа (rhinitis sicca); гострі коронарні захворювання, включаючи серцеву астму; гіпертиреоз; закритокутова глаукома; трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі; супутнє лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ксилометазоліну гідрохлорид

Одночасне застосування препарату СептаНазал ® для дітей з транілципроміном, інгібіторами моноаміноксидази типу три- або тетрациклічних антидепресантів або з препаратами, що здатні підвищувати рівень тиску у крові, може призвести до підвищення артеріального тиску внаслідок впливу цих препаратів на серцево-судинну систему.

Одночасне застосування препарату СептаНазал ® для дітей з препаратами для місцевого або системного лікування застуди та із симпатоміметиками, що містяться у протизастудних лікарських засобах (таких як псевдоефедрин, ефедрин, фенілефрин, оксиметазолін, трамазолін, нафазолін, тіаміногептан), може призвести до виникнення додаткових ефектів з боку серцево-судинної та нервової систем.

Декспантенол

Невідомо.

Особливості застосування.

Цей лікарський засіб слід застосовувати лише після ретельного оцінювання співвідношення ризик/користь:

- пацієнтам, які застосовують лікарські засоби, що мають здатність підвищувати артеріальний тиск;

- пацієнтам з підвищеним внутрішньоочним тиском;

- пацієнтам із феохромоцитомою;

- пацієнтам з порфірією;

- пацієнтам з гіперплазією передміхурової залози.

Застосування в період хронічного риніту можливе тільки під наглядом лікаря у зв'язку з небезпекою атрофії слизової оболонки носа.

Протинабрякові симпатоміметики можуть, особливо при тривалому застосуванні або у разі передозування, призвести до реактивної гіперемії слизової носа.

Цей оборотний ефект призводить до звуження повітряних ходів, що змушує пацієнта повторно застосовувати лікарський засіб аж до хронічного застосування. Це призводить до хронічного набряку (rhinitis medicamentosa) аж до атрофії слизової оболонки порожнини носа.

У легких випадках може бути достатнім припинити застосування симпатоміметичного засобу спочатку для однієї ніздрі, а потім, як тільки симптоми зникнуть, повторити це з іншою, щоб підтримати принаймні часткове носове дихання.

Препарат, як і інші препарати цієї групи, слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які мають сильні реакції на симпатоміметики, що виявляються у вигляді безсоння, запаморочення, тремтіння, серцевої аритмії, підвищення артеріального тиску. Слід уникати прямого контакту препарату з очима.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату, особливо при лікуванні дітей та пацієнтів похилого віку.

Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, артеріальною гіпертензією, хворим на цукровий діабет, із захворюваннями щитовидної залози, з утрудненим сечовиведенням.

Флакон зі спреєм має використовувати тільки одна особа, щоб уникнути інфікування.

Препарат не містить консервантів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат призначений для застосування дітям.

Форма выпуска
Спрей
Производитель
КРКА, д.д., Ново место, Словенія
Можно купить без рецепта?
Да, можно.
Лекарственная форма
Спрей назальный, раствор 0,5 мг/50 мг/мл по 10 мл во флаконах № 1
Упаковка
Флакон
Показания
заложенность носа во время острого ринита; - вазомоторный ринит (rhinitis vasomotorica); - нарушение носового дыхания после хирургических вмешательств в полости носа. Препарат способствует заживлению и регенерации (восстановлению) поврежденной слизистой носа и кожи вокруг носовых ходов.
Действующее вещество
ксилометазолин
АТС-Классификация
R01A B06
Объем
10 мл
Кол-во в упаковке
1

Отзывы клиентов

Нет отзывов

Написать отзыв

Оценка

Внимание!

Цена, наличие товаров, почтовые услуги и условия доставки подтверждаются контакт-центром АНРИ-ФАРМ во время обязательного звонка на ваш номер телефона. Информация на сайте основана на текстовой информации. Если вы заметили неточность, сообщите нам на anri.content(sbk)ukr.net. Некоторые фото товаров могут быть найдены автоматически и быть неточными или устаревшими. Проверяйте внешний вид товаров при получении. Спасибо за понимание.