Экзик 1% туба 15 г крем

 • Форма выпуска: Крем
 • Производитель: ТОВ"ДКП Фарм.Фабрика", Україна
 • Можно купить без рецепта?: Да, можно.
 • Дозировка: 1%
 • АТС-Классификация: D01A E22
 • Объем: 15 г
 • Кол-во в упаковке: 1
Наличие: В наличии
141 ₴

Экзик - эффективный противогрибковый препарат, обладающий фунгистатическим и противовоспалительным эффектом.


Показания

Экзик 1% туба 15 г крем назначается при:

 • грибковых инфекциях кожных складок и кожи;

 • кожных кандидозах;

 • отрубевидном лишае;

 • межпальцевых микозах;

 • дерматомикозах, сопровождаемых сильным зудом.

Крем проявляет фунгицидную активность к аспергиллам и дерматофитам и воздействует на грамотрицательные и грамположительные микроорганизмы, вызывающие вторичное появление бактериальных инфекций.


Противопоказания

Экзик не назначается пациентам с повышенной гиперчувствительностью к основному или вспомогательным компонентам препарата. Крем не применяется в педиатрии для лечения деток младше 12 лет.


Применение

Нанесите немного крема на пораженный участок кожи и разотрите его до полного впитывания. При дерматомикозах длительность терапии составляет от 2 до 4 недель. В случае необходимости лечащий врач может продлить терапию до 8 недель. При грибковых поражениях ногтей Экзик рекомендуется наносить 2 раза в день. Во избежание появления рецидивов рекомендуется продолжать лечение в течение 2-х недель после исчезновения основных симптомов заболевания.

С целью экономии вашего времени мы создали для вас простой сервис. На сайте вы можете купить в 2 клика по низкой цене Экзик 1% туба 15 г крем, получить помощь в покупке лекарств и прочитать отзывы о продукции.

АНРИ-ФАРМ круглосуточно желает вам выгодных покупок, отличного настроения и крепкого здоровья!


Цена Экзик 1% туба 15 г крем актуальна при круглосуточном заказе на сайте. Купить сейчас в ночной аптеке Экзик 1% туба 15 г крем в районах Киева: Печерск, Позняки, Виноградарь, Оболонь, Минская, Бассейная, Драгомирова, Метрологическая, Софиевская Борщаговка, Пчелки, Троещина, Ахматовой, Борщаговка, Дарницкий район, Воскресенка, Дорогожичи, Ж Д вокзал, Нивки, Левый берег, Житомирская, м.Харьковская, м.Академгородок, м.Демеевская, ул.Гмыри, Осокорках, Левобережной.
Форма выпуска
Крем
Производитель
ТОВ"ДКП Фарм.Фабрика", Україна
Можно купить без рецепта?
Да, можно.
Дозировка
1%
АТС-Классификация
D01A E22
Объем
15 г
Кол-во в упаковке
1

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ЕКЗІК
(EXIK)

Склад:

діюча речовина: нафтифіну гідрохлорид;

1 г крему містить нафтифіну гідрохлориду (в перерахунку на 100 % суху речовину) 10 мг;

допоміжні речовини: бензиловий спирт, сорбітанстеарат, цетиловий спирт, стеариловий спирт, полісорбат 60, ізопропілмірістат, цетилпальмітат, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: білий крем зі слабким специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група.

Протигрибкові засоби для застосування у дерматології. Код АТХ D01A E22.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Екзік – протигрибковий засіб класу аліламінів. Його активним компонентом є нафтифіну гідрохлорид, механізм дії якого пов’язаний з інгібуванням дії ергостеролу.

Нафтифін активний щодо дерматофітів, таких як трихофітон, епідермофітон і мікроспорум, дріжджових (Candida), пліснявих (Aspergillus) та інших грибів (наприклад, Sporothrix schenckii). Щодо дерматофітів і аспергіл нафтифін in vitro чинить фунгіцидну дію, щодо дріжджових грибів – проявляє фунгіцидну або фунгістатичну активність залежно від штаму мікроорганізму.

Екзік проявляє також антибактеріальну активність щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, які можуть спричиняти вторинні бактеріальні інфекції поряд з мікотичними ураженнями.

Крім того, препарат має потужні протизапальні властивості.

Фармакокінетика.

Нафтифіну гідрохлорид швидко абсорбується та утворює стійкі протигрибкові концентрації у різних шарах шкіри. Приблизно 4 % нанесеної на шкіру дози абсорбується, тому системний вплив діючої речовини дуже низький. Тільки слідові кількості нафтифіну виявляються у плазмі крові та сечі. Діюча речовина майже повністю метаболізується; метаболіти не мають протигрибкової активності та виводяться з калом і сечею. Період напіввиведення становить 2-4 доби.

Клінічні характеристики.

Показання.

Місцеве лікування грибкових інфекцій, спричинених чутливими до нафтифіну патогенами:

- грибкові інфекції шкіри та шкірних складок;

- міжпальцеві мікози;

- грибкові інфекції нігтів;

- шкірні кандидози;

- висівкоподібний лишай;

- запальні дерматомікози, що супроводжуються свербежем або без нього.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до нафтифіну або до інших компонентів препарату. Препарат не можна наносити на ранову поверхню. Не застосовувати для лікування очей.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дослідження щодо взаємодії не проводили.

Особливості застосування.

Препарат застосовувати при захворюванні нігтів та шкіри лише зовнішньо!

Препарат містить цетиловий спирт та стеариловий спирт, що може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад контактний дерматит).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані щодо застосування нафтифіну вагітним жінкам відсутні або обмежені. Результати досліджень на тваринах не вказують на існування прямого або опосередкованого шкідливого впливу препарату на репродуктивну функцію. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю лише у разі крайньої необхідності після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик, яке визначає лікар.

Матерям, які годують груддю, необхідно запобігати потраплянню препарату на шкіру та у травний тракт дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози.

Крем Екзік слід наносити на уражену поверхню шкіри та сусідні з нею ділянки 1 раз на добу після її ретельного очищення та висушення, захоплюючи приблизно 1 см здорової ділянки шкіри по краях зони ураження.

Тривалість лікування: при дерматомікозах – 2-4 тижні (у разі необхідності – до 8 тижнів);  при кандидозах – 4 тижні; при інфекціях нігтів – до 6 місяців.

При грибкових захворюваннях нігтів препарат рекомендується застосовувати 2 рази на добу. Перед першим застосуванням необхідно максимально видалити уражену частину нігтя ножицями або пилкою для нігтів (для полегшення цієї процедури за рекомендацією лікаря нігті можна обробити спеціальним розм’якшувальним засобом).

Для запобігання рецидивам лікування препаратом слід продовжувати не менше 2 тижнів після зникнення основних симптомів захворювання.

Діти.

Даних щодо ефективності та безпеки застосування препарату дітям недостатньо, тому не рекомендується призначати Екзік пацієнтам цієї вікової категорії.

Передозування.

Гостре передозування при місцевому застосуванні нафтифіну не спостерігалося.

Системна інтоксикація при зовнішньому застосуванні препарату малоймовірна через те, що незначна кількість діючої речовини всмоктується через шкіру.

У разі випадкового проковтування препарату слід розпочати симптоматичне лікування.

Побічні реакції.

Частота побічних реакцій визначається таким чином: дуже часто (? 1/10), часто (? 1/100,

Отзывы клиентов

Написать отзыв

Увага! Поштові послуги та умови доставки обговорються з контакт-центром.

Ціна та наявність товару буде підтверджена контакт-центром. Дякуємо за розуміння

Меню