Атма капли от бронхита, 20 мл

Назначение: Кашель инфекционного, аллергического или смешанного происхождения. Острый и хронический бронхит, включая обструктивный синдром. В комплексной терапии бронхиальной астмы. Кашель курильщика.
 • Форма выпуска: Капли
 • Производитель: Рихард Биттнер АГ, Австрия
 • Можно купить без рецепта?: Да, можно.
 • Лекарственная форма: Капли оральные по 20 мл, 50 мл, 100 мл во флаконах-капельницах №1
 • Упаковка: По 20 мл во флаконах-капельницах из темного стекла, в картонной упаковке.
 • Показания: Кашель инфекционного, аллергического или смешанного происхождения. Острый и хронический бронхит, включая обструктивный синдром. В комплексной терапии бронхиальной астмы. Кашель курильщика.
 • Действующее вещество: Sambucus nigra D1
 • Торговое название: Атма
 • Страна производства: Австрия
 • Температура хранения: от 5 до 25°C
 • Срок годности: 5 лет
 • Способ введения: орально
 • Можно ли аллергикам?: с осторожностью
 • Можно при диабете?: можно
 • Можно водителям?: можно
 • Можно ли беременным?: с осторожностью
 • Можно ли кормящим?: С осторожностью
 • Можно с алкоголем?: нельзя
 • АТС-Классификация: R03D X50**
 • Объем: 20 мл
 • Кол-во в упаковке: 1
 • International Drug Name: Comb drug
 • Наличие: В наличии
 • Производитель: Біттнер
 • Код товара: 004518
Наличие: В наличии
225,1 ₴

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АТМА

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 100 мл містить: Sambucus nigra D1 10 мл, Natrium sulfuricum D6 10 мл, Dulcamara D6  10 мл, Arsenicum album D12 10 мл, Tartarus emeticus D12 10 мл;

допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м), вода очищена.

1 мл розчину містить 25 крапель.

Лікарська форма. Краплі оральні.

Прозорий, від ледь жовтуватого до зеленувато-жовтого кольору розчин без специфічного запаху.

Назва і місцезнаходження виробника.

Ріхард Біттнер АГ,

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Фармакотерапевтична група.

Комплексний гомеопатичний засіб.

Препарат має системну лікувальну дію, зумовлену поєднанням та взаємним підсиленням активних компонентів. Чинить бронхолітичну, муколітичну, протизапальну, імуномодулюючу та  протиалергічну дію.

Препарат усуває спазм та зменшує реактивність бронхів, зменшує задишку, дозволяє скоротити частоту та інтенсивність нападів задишки. Покращує кількісні (об’єм продукування) та якісні (фізико-хімічні) характеристики мокротиння, сприяє розрідженню та ефективнішому відходженню густого слизу. Відновлює роботу миготливого епітелію бронхів.

Протизапальна дія препарату запобігає ураженню бронхів та легенів вільними радикалами та протеазами, захищає легеневий кровообіг від дії медіаторів запалення.

Зменшує запальну інфільтрацію та набряк слизової оболонки, запобігає склеротичним змінам у бронхах та легенях. Покращує системний імунітет, нормалізує функціональний стан клітинної ланки та показники гуморального імунітету (рівень IgE та ЦІК), а також зменшує антигенну стимуляцію. Сприяє стабілізації мембран опасистих клітин, зменшує еозинофілію.

Препарат підвищує ефективність комплексного лікування бронхіальної астми. Підсилює бронхолітичну дію інгаляційних кортикостероїдів та ? 2 -агоністів, дозволяє скоротити прийом або дози препаратів базової терапії. При лікуванні бронхіту, у тому числі обструктивного, препарат зменшує бронхообструктивний синдром, покращує динаміку клінічних (у тому числі аускультативних симптомів, показників функції зовнішнього дихання, дані пікфлоуметрії) та суб`єктивних проявів. При лікуванні хронічного бронхіту, у тому числі кашлю курця,  препарат полегшує відкашлювання, покращує дихання, загальний стан та якість життя, запобігає розвитку незворотних змін у бронхах та легенях. Забезпечує   усунення     астенічного    симптомокомплексу    гіпоксичного    та інфекційного ґенезу. Стимулює індивідуальні компенсаторні можливості організму, підвищує неспецифічну реактивність організму до інфекцій. Покращує психометричні параметри якості життя хворих.

Показання для застосування . Кашель інфекційного, алергічного або змішаного походження. Гострий та хронічний бронхіт, у тому числі з обструктивним  синдромом. У комплексній терапії бронхіальної астми.  Кашель курця.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання, що свідчить про дію препарату, ефективне дренування бронхів та очищення їх від слизу, що накопичився. Це є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату.

Оскільки Атма містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Оскільки Атма містить приблизно 0,40 г/мл спирту, його не слід застосовувати пацієнтам з алкогольною залежністю.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю до цього часу не зареєстрована. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Діти . Препарат призначають дітям від народження.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти віком від 12 років: по 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води;

діти віком до 12 років: по 2-7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води;

діти віком до 1  року: 1 крапля препарату, розведена в 1 чайній ложці води або молока.

Приймати 3 рази на добу.

На початку лікування та при загостренні захворювання з метою прискорення одужання рекомендується приймати препарат кожні півгодини-годину до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3-х діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

Для досягнення максимального ефекту Атму O рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди),  потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Курс лікування.

Гострий бронхіт – 2-4 тижні.

Хронічний необструктивний бронхіт – 4 тижні, профілактичний курс – 2-3 тижні 2 рази на рік.

Хронічний обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, кашель курця – 2-3 місяці, профілактичний курс – 1,5-2 місяці 2-3 рази на рік.

Передозування. Випадки передозування невідомі.

Побічні ефекти. У виняткових випадках в осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій . Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 20 або 50, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Форма выпуска
Капли
Производитель
Рихард Биттнер АГ, Австрия
Можно купить без рецепта?
Да, можно.
Лекарственная форма
Капли оральные по 20 мл, 50 мл, 100 мл во флаконах-капельницах №1
Упаковка
По 20 мл во флаконах-капельницах из темного стекла, в картонной упаковке.
Показания
Кашель инфекционного, аллергического или смешанного происхождения. Острый и хронический бронхит, включая обструктивный синдром. В комплексной терапии бронхиальной астмы. Кашель курильщика.
Действующее вещество
Sambucus nigra D1
Торговое название
Атма
Страна производства
Австрия
Температура хранения
от 5 до 25°C
Срок годности
5 лет
Способ введения
орально
Можно ли аллергикам?
с осторожностью
Можно при диабете?
можно
Можно водителям?
можно
Можно ли беременным?
с осторожностью
Можно ли кормящим?
С осторожностью
Можно с алкоголем?
нельзя
АТС-Классификация
R03D X50**
Объем
20 мл
Кол-во в упаковке
1
International Drug Name
Comb drug

Капли Атма 20 мл – это гомеопатическое средство, обладающее системным терапевтическим эффектом, который обуславливается комбинацией действующих веществ, таких как касамбукус, сульфурикум натриум, дулькамара, эметикус тартарус. Благодаря данным входящим в состав лекарственного средства Атма компонентам препарат оказывает противоаллергическое, противовоспалительное, иммуномодулирующее, бронхолитическое и муколитическое действие.


Применение

Применение препарата Атма позволяет ликвидировать спазмы, снижать реактивность бронхов, а также минимизировать силу и частотность приступов отдышки. Многие пациенты, опробовавшие на себе препарат Атма, в своих отзывах убеждают в его эффективности и считают его одним из лучших средств в этой области. Прием данного гомеопатического препарата способствует также нормализации качественных и количественных характеристик мокроты, помогает в качественном отхождении и разжижении мокроты. Помимо этого, использование препарата Атма также обеспечивает стимуляцию функционирования мерцательного бронхиального эпителия, а за счет своего противовоспалительного действия капли Атма эффективно предотвращают поражение бронхов и легких свободными радикалами и протеазами и защищает от негативного влияния медиаторов воспаления. Препарат Атма позволяет ослаблять воспалительную инфильтрацию и снижать отек слизистых оболочек, предотвращая склеротическое поражение легких и бронхов. Кроме того, этот медикамент подавляет антигенную стимуляцию, регулирует состояние клеточного звена иммунитета, стимулирует системный иммунитет.


Показания к применению

Показаниями к применению лекарства Атма согласно инструкции являются бронхиальная астма и хронический астматический бронхит. Стоит отметить, что при данных недугах использование препарата Атма подразумевает включение и других дополнительных медикаментов, то есть проведение комплексной терапии. Естественно нельзя забывать и о наличии у этого лекарственного средства ряда противопоказаний. Если говорить об Атме, то строго противопоказано принимать ее лицам, не достигшим двенадцатилетнего возраста, людям с сенсибилизацией к составляющим медицинского препарата, а также беременным и кормящим женщинам. При принятии медикамента Атма вероятно возникновение такого побочного эффекта как повышенное слюноотделение. Если же при приеме лекарства у вас наблюдается появление каких-либо иных побочных реакций, стоит обратиться к лечащему врачу для консультации.

Описание препарата Атма предполагает его применение детям старше двенадцати лет и взрослым по десять капель в чистом или разбавленном виде. Детям же младшего возраста лучше принимать препарат в количестве не более семи капель. До одного года дети принимают лекарство по одной капле, разбавленной одной чайной ложкой молока или кипяченой воды. Рекомендуется пить этот препарат трижды в сутки.

При обострении недуга или в самом начале лечения препаратом, с целью ускорить реабилитацию больного советуется принимать медицинское средство ежечасно, но не чаще, чем восемь раз в день, до наблюдения положительной динамики выздоровления (не дольше трех суток). Продолжительность лечения препаратом Атма при острой форме бронхита составляет около двух, четырех недель, а при необструктивной форме хронического бронхита порядка четырех недель. Два-три месяца займет лечение препаратом Атма при обструктивном хроническом бронхите, бронхиальной астме, кашле курильщиков. В качестве профилактики Атму нужно принимать около двух месяцев по два-три раза в год.


Аналоги препарата

Аналогами препарата Атма являются такие препараты как АЦЦ, Тетрациклин, Геделикс, Трависил, Мукалтин, Алтейка, Бронхипрет, Гедерин, Бромгексин, Амбробене и многие другие. Но перед тем как осуществлять замену препарата Атма обязательно проконсультируйтесь со своим лечащим врачом, ведь, несмотря на схожий состав и механизм действия у данных препаратов все же есть существенные отличия помимо цены. Купить препарат Атма по оптимальной стоимости в любом из городов Украины, например, в Киеве можно в нашей аптеке.


***************

Краплі Атма 20 мл - це гомеопатичний засіб, що володіє системним терапевтичним ефектом, який обумовлюється комбінацією діючих речовин, таких як касамбукус, сульфурікум натріум, Дулькамара, еметікус тартарус. Завдяки даним входять до складу лікарського засобу Атма компонентів препарат чинить протиалергічну, протизапальну, імуномодулюючу, бронхолітичну і муколітичну дію.

Застосування

Застосування препарату Атма дозволяє ліквідувати спазми, знижувати реактивність бронхів, а також мінімізувати силу і частотність нападів задишки. Багато пацієнтів, що випробували на собі препарат Атма, в своїх відгуках переконують в його ефективності та вважають його одним з кращих засобів в цій галузі. Прийом даного гомеопатичного препарату сприяє також нормалізації якісних і кількісних характеристик мокротиння, допомагає в якісному відходження і розрідженні мокротиння. Крім цього, використання препарату Атма також забезпечує стимуляцію функціонування миготливого бронхіального епітелію, а за рахунок свого протизапальної дії краплі Атма ефективно запобігають ураженню бронхів і легенів вільними радикалами і протеазами і захищає від негативного впливу медіаторів запалення. Препарат Атма дозволяє послаблювати запальну інфільтрацію і знижувати набряк слизових оболонок, запобігаючи склеротическое ураження легень і бронхів. Крім того, цей медикамент пригнічує антигенну стимуляцію, регулює стан клітинної ланки імунітету, стимулює системний імунітет.

Показання до застосування

Показаннями до застосування ліків Атма згідно інструкції є бронхіальна астма і хронічний астматичний бронхіт. Варто відзначити, що при даних недугах використання препарату Атма передбачає включення і інших додаткових медикаментів, тобто проведення комплексної терапії. Природно не можна забувати і про наявність у цього лікарського засобу ряду протипоказань. Якщо говорити про Атме, то строго протипоказано приймати її особам, які не досягли дванадцятирічного віку, людям з сенсибілізацією до складових медичного препарату, а також вагітним і годуючим жінкам. При прийнятті медикаменту Атма ймовірне виникнення такого побічного ефекту як підвищене слиновиділення. Якщо ж при прийомі ліків у вас спостерігається поява будь-яких інших побічних реакцій, варто звернутися до лікаря для консультації.

Перед застосуванням препарату Атма передбачає його застосування дітям старше дванадцяти років і дорослим по десять крапель в чистому або розведеному вигляді. Дітям же молодшого віку краще приймати препарат в кількості не більше семи крапель. До одного року діти приймають ліки по одній краплі, розведеної однією чайною ложкою молока або кип'яченої води. Рекомендується пити цей препарат тричі на добу.

При загостренні недуги або на самому початку лікування препаратом, з метою прискорити реабілітацію хворого радиться приймати медичний засіб щогодини, але не частіше, ніж вісім разів в день, до спостереження позитивної динаміки одужання (не довше ніж три доби). Тривалість лікування препаратом Атма при гострій формі бронхіту становить близько двох, чотирьох тижнів, а при необструктивной формі хронічного бронхіту близько чотирьох тижнів. Два-три місяці займе лікування препаратом Атма при обструктивному хронічному бронхіті, бронхіальній астмі, кашлі курців. В якості профілактики Атму потрібно приймати близько двох місяців по два-три рази на рік.

Аналоги препарату

Аналогами препарату Атма є такі препарати як АЦЦ, Тетрациклін, Геделікс, Травісил, Мукалтин, Алтейка, Бронхипрет, Гедерін, Бромгексин, Амбробене і багато інших. Але перед тим як здійснювати заміну препарату Атма обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем, адже, незважаючи на схожий склад і механізм дії у даних препаратів все ж є суттєві відмінності крім ціни. Купити препарат Атма за оптимальною вартістю в будь-якому з міст України, наприклад, в Києві можна в нашій аптеці.

Цена Атма 20 мл капли актуальна при круглосуточном заказе на сайте. Купить сейчас в ночной аптеке Атма 20 мл капли в районах Киева: Печерск, Позняки, Виноградарь, Оболонь, Минская, Бассейная, Драгомирова, Метрологическая, Софиевская Борщаговка, Пчелки, Троещина, Ахматовой, Борщаговка, Дарницкий район, Воскресенка, Дорогожичи, Ж Д вокзал, Нивки, Левый берег, Житомирская, м.Харьковская, м.Академгородок, м.Демеевская, ул.Гмыри, Осокорках, Левобережной.

Отзывы клиентов

Написать отзыв

Увага! Поштові послуги та умови доставки обговорються з контакт-центром.

Ціна та наявність товару буде підтверджена контакт-центром. Дякуємо за розуміння

Меню