Симбикорт Турбухалер 320 мкг №60 порошок для ингаляций

Назначение: Симбикорт Турбухалер назначают взрослым и детям в возрасте от 12 лет для регулярного лечения бронхиальной астмы в случае целесообразного применения комбинированной терапии (ингаляционного кортикостероида и агониста ?2-адренорецепторов длительного действия): – пациентам, состояние которых недостаточно контролируется с помощью ингаляций -адренорецепторов, применяемых в случае необходимости, или – пациентам, состояние которых должным образом контролируется ингаляционными кортикостероидами и агонистами ?2-адренорецепторов длительного действия. Хроническое обструктивное заболевание легких (ХОБЛ) Симбикорт Турбухалер назначают взрослым (возрастом от 18 лет) для симптоматического лечения пациентов с тяжелым ХОБЛ (ОФВ1 < 50% прогнозируемой нормы) и наличием в анамнезе повторных обострений со значительными симптомами, несмотря на длительное время.
  • Форма выпуска: Порошок для ингаляций
  • Производитель: АстраЗенека АБ, Швеція
  • Можно купить без рецепта?: Нельзя, нужен рецепт.
  • Дозировка: 320мкг/9.0мкг
  • Лекарственная форма: Порошок для ингаляций дозированный, по 320 мкг/9,0 мкг/доза, 60 доз в ингаляторе № 1
  • Упаковка: Ингалятор
  • Показания: Симбикорт Турбухалер назначают взрослым и детям в возрасте от 12 лет для регулярного лечения бронхиальной астмы в случае целесообразного применения комбинированной терапии (ингаляционного кортикостероида и агониста ?2-адренорецепторов длительного действия): – пациентам, состояние которых недостаточно контролируется с помощью ингаляций -адренорецепторов, применяемых в случае необходимости, или – пациентам, состояние которых должным образом контролируется ингаляционными кортикостероидами и агонистами ?2-адренорецепторов длительного действия. Хроническое обструктивное заболевание легких (ХОБЛ) Симбикорт Турбухалер назначают взрослым (возрастом от 18 лет) для симптоматического лечения пациентов с тяжелым ХОБЛ (ОФВ1 < 50% прогнозируемой нормы) и наличием в анамнезе повторных обострений со значительными симптомами, несмотря на длительное время.
  • Действующее вещество: формотерол
  • АТС-Классификация: R03A K07
  • Объем: 60 доз
  • Кол-во в упаковке: 1
  • International Drug Name: Formoterol and budesonide
Наличие: Нет в наличии
1137,6 ₴

Купить Симбикорт Турбухалер 320 мкг/9.0 мкг/доза 60 доз со скидкой возможно при предъявлении карты социальной программы Medicard.

Шведский препарат Симбикорт Турбухалер присутствует в схеме лечения бронхиальной астмы. Но он не назначен для лечения заболевания в начальной стадии. А только как вспомогательное средство. Дозированный порошок для ингаляций Симбикорт Турбухалер хорошо переносится. Уменьшает выраженное проявление симптомов бронхиальной астмы, делает лучше функцию бронхов. В результатом его приема частота обострений заболевания уменьшается. Это способствует востребованности Симбикорт Турбухалер в Киеве.

Применение

Детям назначается с 6 лет, и хорошо ими переноситься. Для всех возрастов дозы препарата подбираются индивидуально. Лечащий врач, проанализировав степень тяжести заболевания, определит их каждому. Купить Симбикорт Турбухалер можно в виде ингалятора на 60 или 120 доз. Удобно, что в окне индикатора дозирования видна цифра «60» или «120». Так всегда есть возможность контролировать на сколько хватит препарата.

Это один из положительных отзывов о Симбикорт Турбухалер . В том числе и то, что бронхолитическое действие происходит скоро, 1-3 минут после ингаляции и сберегается 12 часов после приема разовой дозы. Что позволяет вести привычный образ жизни. Цена Симбикорт Турбухалер 320 мкг N60 порошок для ингаляций цена актуальна при круглосуточном заказе на сайте. Купить сейчас в ночной аптеке Симбикорт Турбухалер 320 мкг N60 порошок для ингаляций в районах Киева: Печерск, Позняки, Виноградарь, Оболонь, Минская, Бассейная, Драгомирова, Метрологическая, Софиевская Борщаговка, Пчелки, Троещина, Ахматовой, Борщаговка, Дарницкий район, Воскресенка, Дорогожичи, Ж Д вокзал, Нивки, Левый берег, Житомирская, м.Харьковская, м.Академгородок, м.Демеевская, ул.Гмыри, Осокорках, Левобережной.

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
Симбікорт Турбухалер
(Symbicort®Turbuhaler®)

Склад:

діючі речовини: 1 інгаляція (1 доза) містить: 320 мкг будесоніду мікронізованого;

9 мкг формотеролу фумарату дигідрату;

допоміжна речовина: лактоза, моногідрат.

Лікарська форма. Порошок для інгаляцій, дозований.

Основні фізико-хімічні властивості:

інгалятор: дозатор червоного кольору, що обертається. На дозаторі, що обертається, витиснений код Брайля. Кришка білого кольору. Всередині кришки знаходяться п’ять ребер.

У вікні індикатора дозування видно цифру 60. Насадка має чотири стержні і може обертатися.

Вміст: Вміст від білого до майже білого кольору, переважно у формі округлих гранул.

Фармакотерапевтична група. Адренергічні засоби в комбінації з кортикостероїдами або іншими препаратами, за винятком антихолінергічних засобів. Формотерол та будесонід.

Код АТX  R03A K07.

Фармакологічні  властивості.

Фармакодинаміка.

Механізми дії та фармакодинамічні ефекти

До складу Симбікорту входять формотерол та будесонід, що мають різний механізм дії та проявляють адитивний ефект щодо зниження частоти загострень бронхіальної астми. Механізми дії обох сполук відповідно розглянуто нижче.

Будесонід

Будесонід – це глюкокортикостероїд, що при інгаляції проявляє дозозалежну протизапальну дію у дихальних шляхах, призводячи до зменшення симптомів та зниження частоти загострень бронхіальної астми. Інгаляційний будесонід спричиняє менш тяжкі небажані явища, ніж системні кортикостероїди. Точний механізм, що відповідає за протизапальний ефект глюкокортикостероїдів, невідомий.

Формотерол

Формотерол – це селективний ? 2 -адренергічний агоніст, що при інгаляційному застосуванні призводить до швидкої та довготривалої релаксації гладеньких м'язів бронхів у пацієнтів зі зворотньою обструкцією дихальних шляхів. Бронхорозширювальний ефект є дозозалежним, препарат починає діяти протягом 1-3 хвилин. Тривалість дії становить щонайменше 12 годин після одноразової дози.

Клінічна ефективність та безпека

Бронхіальна астма

Клінічні дослідження у дорослих пацієнтів показали, що додавання формотеролу до будесоніду полегшувало симптоми бронхіальної астми і покращувало функцію легень та знижувало частоту загострень. У двох дослідженнях тривалістю 12 тижнів ефект, який чинили будесонід/формотерол на функцію легенів, був таким же самим, що й ефект, який чинили будесонід та формотерол у довільній комбінації, і перевищив ефект будесоніду при застосуванні будесоніду у вигляді монотерапії. Всі групи лікування використовували агоністи ? 2 -адренорецепторів короткої дії в міру необхідності. З часом не спостерігалося жодних ознак ослаблення антиастматичного ефекту.

Були проведені два 12-тижневі дослідження за участю педіатричних популяцій, в яких 265 дітей віком 6-11 років отримували лікування підтримуючими дозами будесоніду/формотеролу (2 інгаляції по 80 мкг/4,5 мкг/інгаляцію два рази на добу), та агоністом ? 2 -адренорецепторів короткої дії в міру необхідності. В обох дослідженнях спостерігалося покращення функції легень і лікування переносилося належним чином порівняно із застосуванням відповідної дози будесоніду при застосуванні будесоніду у вигляді монотерапії.

ХОЗЛ

У двох 12-місячних дослідженнях оцінювали вплив препарату на функцію легень та частоту загострень (які визначали за кількістю курсів пероральних стероїдів та/або курсу антибіотиків та/або госпіталізацій) у пацієнтів із помірним або тяжким ХОЗЛ. Критерієм включення до обох досліджень було значення ОФВ 1 до застосування бронходилалатора 50% прогнозованої норми та з ОФВ 1 після застосування бронходилататору < 70% прогнозованої норми.

Як і при будь-якій іншій інгаляційній терапії, можливе виникнення парадоксального бронхоспазму з негайним посиленням хрипів та появою задишки після прийому дози препарату. Якщо у пацієнта розвивається парадоксальний бронхоспазм, слід негайно припинити застосування Симбікорту, оцінити стан пацієнта та у разі потреби – розпочати альтернативну терапію. Парадоксальний бронхоспазм, лікування якого слід розпочати одразу ж, реагує на застосування швидкодіючого інгаляційного бронходилататора (див. розділ «Побічні реакції»).

Системні ефекти можуть виникати при інгаляційному застосуванні всіх кортикостероїдів, особливо у високих дозах та протягом тривалого періоду лікування. Імовірність виникнення таких ефектів набагато менша при застосуванні інгаляційних форм кортикостероїдів порівняно з пероральними. Можливі системні ефекти включають синдром Кушинга, кушингоїдні ознаки, пригнічення функції надниркових залоз, затримку росту у дітей та підлітків, зниження мінеральної щільності кісткової тканини, катаракту і глаукому, і рідше – психологічні порушення або зміну поведінки, включаючи психомоторну гіперактивність, порушення сну, тривожність, депресію або агресію (особливо у дітей) (див. розділ «Побічні реакції»).

Можливі ефекти на мінеральну щільність кісток повинні бути враховані, особливо у пацієнтів, які застосовують високі дози протягом тривалого періоду часу, що є додатковим фактором ризику остеопорозу. У довготривалих дослідженнях інгаляційного будесоніду при середній добовій дозі 400 мкг (відміряна доза) у дітей або 800 мкг (відміряна доза) у дорослих не було помічено значного впливу на мінеральну щільність кісток. Інформація щодо впливу Симбікорту у вищих дозах відсутня.

Якщо є підстави вважати, що на тлі попередньої системної терапії стероїдами була порушена функція надниркових залоз, слід вжити заходів обережності при переведенні пацієнтів на лікування Симбікортом.

Переваги інгаляційної терапії будесонідом, як правило, зводять до мінімуму необхідність прийому пероральних стероїдів, але пацієнтам, які попередньо застосовували пероральні стероїди, протягом значного часу може все ще загрожувати порушення функцій надниркових залоз. Відновлення стану пацієнтів після припинення прийому пероральних стероїдів може зайняти значну кількість часу і, отже, пацієнти, які попередньо застосовували пероральні стероїди і були переведені на лікування інгаляційним будесонідом, через порушення функцій надниркових залоз можуть залишатися у групі ризику протягом значного періоду часу. При таких обставинах функцію гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалазної системи слід контролювати регулярно.

Тривале лікування високими дозами інгаляційних кортикостероїдів, особливо у разі застосування більш високих доз, ніж були рекомендовані, може призвести також до клінічно значущого пригнічення функції надниркових залоз. Тому, необхідно передбачити додаткове системне застосування кортикостероїдів у періоди стресу (наприклад, під час тяжких інфекційних захворювань) або запланованого хірургічного втручання. Швидке зниження дози стероїдів може спричинити розвиток гострої надниркової кризи. Симптоми та ознаки, які можуть спостерігатися під час гострої надниркової кризи, можуть бути дещо розпливчастими, але можуть включати в себе анорексію, біль у животі, втрату маси тіла, підвищену втомлюваність, головний біль, нудоту, блювання, зниження рівня свідомості, судоми, артеріальну гіпотонію і гіпоглікемію.

Лікування додатковими системними стероїдами або інгаляційним будесонідом різко припиняти не рекомендується.

Під час переходу з терапії пероральними стероїдами на застосування Симбікорту, як правило, спостерігатиметься більш низький системний вплив стероїдів і це може призвести до виникнення алергічних симптомів або симптомів артриту, таких як риніт, екзема та біль у м’язах і суглобах. У разі розвитку цих станів необхідно розпочати специфічне лікування. Як правило, недостатність дії глюкокортикостероїдів слід запідозрити, якщо у рідкісних випадках виникають такі симптоми як підвищена втомлюваність, головний біль, нудота і блювання. У цих випадках іноді необхідним є тимчасове збільшення дози пероральних глюкокортикостероїдів.

Щоб зменшити ризик розвитку орофарингеального кандидозу (див. розділ «Побічні реакції»), пацієнта необхідно проінструктувати полоскати рот водою після застосування кожної підтримуючої дози.

Слід уникати супутнього застосування ітраконазолу, ритонавіру або інших потужних інгібіторів CYP3A4 («Взаємодія з  іншими  лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Якщо це неможливо, інтервал часу між застосуванням взаємодіючих препаратів має бути якомога довшим.

З обережністю слід застосовувати Симбікорт пацієнтам з тиреотоксикозом, феохромоцитомою, цукровим діабетом, неконтрольованою гіпокаліємією, гіпертрофічною обструктивною кардіоміопатією, ідіопатичним підклапанним аортальним стенозом, тяжкою артеріальною гіпертензією, аневризмою чи іншими тяжкими серцевими хворобами, такими як ішемічна хвороба серця, тахіаритмія або тяжка серцева недостатність.

З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам із подовженням інтервалу QTc. Формотерол сам по собі може спричиняти подовження інтервалу QTc.

Слід переглянути потребу у застосуванні інгаляційних кортикостероїдів та їх дозу пацієнтам із туберкульозом легень в активній чи прихованій формі, грибковими чи вірусними інфекціями дихальних шляхів.

При застосуванні агоністів ? 2 -адренорецепторів у високих дозах можливий розвиток потенційно серйозної гіпокаліємії. При ЖД Вокзалеісному лікуванні агоністами ? 2 -адренорецепторів і препаратами, які можуть спричиняти гіпокаліємію або посилювати гіпокаліємічний ефект, (наприклад, похідні ксантину, стероїди та діуретики), можливе посилення гіпокаліємічного ефекту агоністів ? 2 -адренорецепторів. Особливої обережності слід дотримуватися у пацієнтів із нестабільною бронхіальною астмою при застосуванні різноманітних бронходилататорів негайної дії, при гострій тяжкій бронхіальній астмі, оскільки ризик розвитку гіпокаліємії посилюється на тлі гіпоксії та інших станів, що збільшують вірогідність розвитку такого ускладнення як гіпокаліємія. У таких випадках рекомендовано контролювати рівні калію у сироватці крові.

Як і при застосуванні інших агоністів ? 2 -адренорецепторів, у хворих на цукровий діабет слід додатково контролювати рівні глюкози у крові.

Симбікорт Турбухалер містить лактози моногідрат (

Форма выпуска
Порошок для ингаляций
Производитель
АстраЗенека АБ, Швеція
Можно купить без рецепта?
Нельзя, нужен рецепт.
Дозировка
320мкг/9.0мкг
Лекарственная форма
Порошок для ингаляций дозированный, по 320 мкг/9,0 мкг/доза, 60 доз в ингаляторе № 1
Упаковка
Ингалятор
Показания
Симбикорт Турбухалер назначают взрослым и детям в возрасте от 12 лет для регулярного лечения бронхиальной астмы в случае целесообразного применения комбинированной терапии (ингаляционного кортикостероида и агониста ?2-адренорецепторов длительного действия): – пациентам, состояние которых недостаточно контролируется с помощью ингаляций -адренорецепторов, применяемых в случае необходимости, или – пациентам, состояние которых должным образом контролируется ингаляционными кортикостероидами и агонистами ?2-адренорецепторов длительного действия. Хроническое обструктивное заболевание легких (ХОБЛ) Симбикорт Турбухалер назначают взрослым (возрастом от 18 лет) для симптоматического лечения пациентов с тяжелым ХОБЛ (ОФВ1 < 50% прогнозируемой нормы) и наличием в анамнезе повторных обострений со значительными симптомами, несмотря на длительное время.
Действующее вещество
формотерол
АТС-Классификация
R03A K07
Объем
60 доз
Кол-во в упаковке
1
International Drug Name
Formoterol and budesonide

Отзывы клиентов

Нет отзывов

Написать отзыв

Оценка

Увага! Поштові послуги та умови доставки обговорються з контакт-центром.

Ціна та наявність товару буде підтверджена контакт-центром. Дякуємо за розуміння