Аритмил 50 мг 3 мл №5 раствор

Назначение: · тяжелые нарушения сердечного ритма, когда лечение путем перорального применения амиодарона нецелесообразно, в частности таких как: - предсердная аритмия с высокой частотой сокращений желудочков; - тахикардия, связанная с синдромом Вольффа-Паркинсона-Уайта; - задокументированная симптоматическая желудочковая аритмия, приведшая к нетрудоспособности. · Сердечно-легочная реанимация при остановке сердца, возникшей вследствие фибрилляции желудочков и резистентной к внешней электроимпульсной терапии.
  • Производитель: Публічне акціонерне товариство "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", Україна
  • Можно купить без рецепта?: Нельзя, нужен рецепт.
  • Дозировка: 50мг
  • Лекарственная форма: раствор для инъекций, 50 мг/мл по 3 мл в ампуле; по 5 ампул в кассете; по 1 кассете в пачке из картона
  • Упаковка: Ампула
  • Показания: · тяжелые нарушения сердечного ритма, когда лечение путем перорального применения амиодарона нецелесообразно, в частности таких как: - предсердная аритмия с высокой частотой сокращений желудочков; - тахикардия, связанная с синдромом Вольффа-Паркинсона-Уайта; - задокументированная симптоматическая желудочковая аритмия, приведшая к нетрудоспособности. · Сердечно-легочная реанимация при остановке сердца, возникшей вследствие фибрилляции желудочков и резистентной к внешней электроимпульсной терапии.
  • Действующее вещество: амиодарон
  • АТС-Классификация: C01B D01
  • Объем: 3 мл
  • Кол-во в упаковке: 5
  • International Drug Name: Amiodarone
Наличие: Нет в наличии
74,9 ₴

Лекарственный препарат Аритмил 50 мг 3 мл N5 расфасован в ампулы. Каждая ампула содержит в своем составе 3 мл активного действующего вещества (амиодарона гидрохлорид). Аритмил расфасован по 5 ампул в кассете, по 1 кассете в пачке.

Раствор Аритмил относится к антиаритмическим препаратам и применяется при лечении заболеваний сердца. Его назначение показано при тяжелых случаях нарушения сердечного ритма, в тех случаях, когда прием Аритмила в таблетках не оказывает нужного терапевтического эффекта. Содержимое ампулы Аритмил 50 мг 3 мл вводится внутривенно капельно только после растворения содержимого ампулы в 5 % растворе глюкозы. В инструкции к препарату отмечено, что применение физиологического раствора для этих целей не допускается.

Назначение Аритмила в данной лекарственной форме детям не рекомендуется.

Цена Аритмил 50 мг 3 мл №5 раствор цена актуальна при круглосуточном заказе на сайте. Купить сейчас в ночной аптеке Аритмил 50 мг 3 мл №5 раствор в районах Киева: Печерск, Позняки, Виноградарь, Оболонь, Минская, Драгомирова, Метрологическая, Софиевская Борщаговка, Пчелки, Троещина, Ахматовой, Дарницкий район, Ж Д вокзал, Нивки, Левый берег, Житомирская, м.Харьковская, ул.Гмыри, Осокорках, Подоле.

a:2:{s:4:"TEXT";s:82805:"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Аритміл

(ARYTMIL)

Склад:

діюча речовина: аміодарону гідрохлорид;

1 мл препарату містить 50 мг аміодарону гідрохлориду;

допоміжні речовини: полісорбат 80, бензиловий спирт, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-жовтого кольору з зеленуватим відтінком або рідина світло-жовтого кольору, вільна від частинок.

Фармакотерапевтична група.

Антиаритмічні препарати III класу. Код АТХ С01B D01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Антиаритмічний препарат III класу. Антиаритмічна дія зумовлена збільшенням 3 фази потенціалу дії головним чином за рахунок блокади калієвих каналів мембран кардіоміоцитів, а також кальцієвих каналів, уповільненню провідності по AV-вузлу та зниженням автоматизму синусового вузла. Незначною мірою блокує відкриті та інактивовані натрієві канали та уповільнює швидкий вхідний натрієвий потік. Препарат неконкурентно блокує альфа- та бета-адренорецептори переважно міокарда, що також сприяє сповільненню синоатриальної, передсердної та AV-провідності, не впливаючи на внутрішньошлуночкову провідність. Аміодарон збільшує рефрактерний період та зменшує збудливість міокарда. Сповільнює проведення збудження та подовжує рефрактерний період додаткових передсердно-шлуночкових шляхів. Антиангінальна дія аміодарону зумовлена зниженням споживання кисню міокардом за рахунок зменшення частоти серцевих скорочень та зниження загального периферичного опору судин. Аміодарон не спричиняє значного негативного інотропного ефекту.

Фармакокінетика.

Аміодарон має великий об’єм розподілення. У перші дні призначення накопичується практично у всіх тканинах, особливо у жировій тканині, печінці, селезінці, легенях. Ступінь зв’язування з білками плазми крові висока і становить > 95 %. Кількість внутрішньовенно введеного аміодарону в крові швидко знижується внаслідок насичення тканин та зв’язування його з рецепторами. Максимум активності досягається через 15 хвилин та знижується упродовж 4 годин.

Проникає через плацентарний бар’єр та в грудне молоко. Період напіввиведення аміодарону відрізняється великою варіабельністю та становить 20-100 діб. Метаболізується в печінці. Аміодарон містить йод, при метаболізмі в печінці відбувається відщеплення йоду та виділення його з сечею у вигляді солей. Ниркова екскреція аміодарону незначна. Основна частина аміодарону та його метаболітів виділяється через кишечник. Після припинення лікування аміодароном його виведення з організму продовжується протягом кількох місяців, а його ефективна дія триває протягом кількох днів або навіть тижнів.

Клінічні характеристики.

Показання.

·   Тяжкі порушення серцевого ритму, коли лікування шляхом перорального застосування аміодарону недоцільне, зокрема таких як:

- передсердна аритмія з високою частотою скорочень шлуночків;

- тахікардія, пов’язана з синдромом Вольффа-Паркінсона-Уайта;

- задокументована симптоматична шлуночкова аритмія, що призвела до непрацездатності.

·   Серцево-легенева реанімація при зупинці серця, яка виникла внаслідок фібриляції шлуночків та яка є резистентною до зовнішньої електроімпульсної терапії.

Протипоказання.

·   Гіперчутливість до йоду та/або аміодарону, до інших компонентів препарату;

·   синусова брадикардія (< 50-55 скорочень/хв), синоатріальна блокада, синдром слабкості синусового вузла за відсутності штучного водія ритму (небезпека зупинки синусового вузла);

·   тяжкі порушення провідності (AV-блокада II і III ступеня, біфасцикулярна або трифасцикулярна блокада) за відсутності штучного водія ритму;

·   циркуляторний колапс, тяжка артеріальна гіпотензія, кардіоміопатія, декомпенсована серцева недостатність, тяжка дихальна недостатність є протипоказанням для введення Аритмілу у вигляді внутрішньовенної болюсної ін’єкції (можливе різке погіршення стану хворого);

·   порушення функції щитовидної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз). До початку лікування бажано перевіряти функцію щитовидної залози всім пацієнтам;

·   одночасне застосування з препаратами, які можуть спричинити поліморфну шлуночкову тахікардію типу «torsade de pointes»:

- антиаритмічні препарати Iа класу (хінідин, гідрохінідин, дизопірамід);

- антиаритмічні препарати III класу (соталол, дофетилід, ібутилід);

- інші препарати, такі як сполуки миш’яку, бепридил, цизаприд, дифеманіл, доласетрон для внутрішньовенного введення, еритроміцин (внутрішньовенно), мізоластин, моксифлоксацин, спіраміцин (внутрішньовенно), вінкамін (внутрішньовенно), тореміфен, деякі нейролептики (детально в розділі «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Вищезазначені протипоказання не приймаються до уваги при кардіопульмональній реанімації у випадках нападу резистентної до зовнішньої електроімпульсної терапії фібриляції шлуночків.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

У зв’язку з тривалим періодом напіввиведення аміодарону можливість взаємодії існує не тільки при супутній терапії з іншими лікарськими засобами, але і з препаратами, що призначаються після відміни аміодарону.

Аміодарон є інгібітором CYP3A, тому препарати або речовини, які є субстратами, інгібіторами, індукторами CYP3A, можуть мати взаємодії з аміодароном. Це особливо важливо для препаратів, застосування яких пов’язане з ризиком розвитку серйозних токсичних ефектів, таких як, наприклад, інші антиаритмічні засоби.

Найбільш значущими є взаємодії аміодарону з пероральними антикоагулянтами, дигоксином, фенітоїном, препаратами, які подовжують інтервал QT.

·   Антиаритмічні препарати.

Збільшується міокардіальна депресія при ЖД Вокзалеісному застосуванні кількох антиаритмічних препаратів.

·   Пероральні антикоагулянти.

Аміодарон підвищує плазмові концентрації пероральних антикоагулянтів (у т.ч. варфарину) за рахунок інгібування CYP2C9. Посилення ефекту пероральних антикоагулянтів з підвищенням ризику кровотечі диктує необхідність частішого контролю рівня протромбіну в крові та корекції доз антикоагулянтів у період лікування аміодароном і ще протягом 8 днів після відміни препарату.

·   Фенітоїн (фосфенітоїн).

Можливе збільшення плазмового рівня фенітоїну (за рахунок інгібування CYP2C9) із розвитком симптомів передозування (зокрема, неврологічного характеру). Необхідний клінічний моніторинг і зниження дози фенітоїну при появі ознак передозування; при можливості – визначення рівня фенітоїну в плазмі крові.

·   Серцеві глікозиди (препарати наперстянки).

Можливі порушення автоматизму (виражена брадикардія) та атріовентрикулярної провідності (синергізм дії); можливе збільшення концентрації дигоксину в плазмі крові (через зниження його кліренсу) та підвищення ризику токсичності дигоксину.

Необхідний клінічний, електрокардіографічний та лабораторний контроль (при можливості визначення рівня дигоксину в плазмі крові) для раннього

Производитель
Публічне акціонерне товариство "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", Україна
Можно купить без рецепта?
Нельзя, нужен рецепт.
Дозировка
50мг
Лекарственная форма
раствор для инъекций, 50 мг/мл по 3 мл в ампуле; по 5 ампул в кассете; по 1 кассете в пачке из картона
Упаковка
Ампула
Показания
· тяжелые нарушения сердечного ритма, когда лечение путем перорального применения амиодарона нецелесообразно, в частности таких как: - предсердная аритмия с высокой частотой сокращений желудочков; - тахикардия, связанная с синдромом Вольффа-Паркинсона-Уайта; - задокументированная симптоматическая желудочковая аритмия, приведшая к нетрудоспособности. · Сердечно-легочная реанимация при остановке сердца, возникшей вследствие фибрилляции желудочков и резистентной к внешней электроимпульсной терапии.
Действующее вещество
амиодарон
АТС-Классификация
C01B D01
Объем
3 мл
Кол-во в упаковке
5
International Drug Name
Amiodarone

Отзывы клиентов

Нет отзывов

Написать отзыв

Оценка

Внимание!

Внимание! Цена, наличие товаров, условия доставки подтверждаются контакт-центром. Если вы заметили неточность, сообщите нам anri.content(sbk)ukr.net. Фотографии некоторых товаров могут отличаться.