Санорин Аква free морская вода 120 мл

Санорин Аква free морская вода 120 мл

Склад

морська вода, вода очищена.

Загальна характеристика

Належна гігієна носової порожнини при застуді у дорослих та дітей запобігає розвитку ускладнень та прискорює одужання. Надлишок слизу сприяє розмноженню мікробів, їх розповсюдженню на різні відділи носової порожнини.

САНОРИН АКВА FREE ГІПЕРТОНІЧНИЙ - розчин, який зберігає цілющі властивості природної морської води. ЇЇ забор відбуваєть­ся в акваторії затоки Канкаль (Бретань, Франція). Акваторія забору води за чистотою відноситься до «класу А» і знаходиться під постійним контролем стану мікробіологічного, хімічного забруднення, стану фітопланктону, рівнем pH та інших показників.

САНОРИН АКВА FREE ГІПЕРТОНІЧНИЙ - назальний спрей, який може використовуватись при інфекційно-запальних процесах слизової оболонки носоглотки та параназальних синусів, що супроводжуються погіршенням носового дихання, відчуттям сухості та подразнення слизової оболонки. Гіпертонічний розчин природним шляхом, завдяки осмотичному ефекту, видаляє зайву рідину зі слизової оболонки носоглотки, зменшує її набряк, що сприяє полегшенню носового дихання.

Bag on Valve технологія, за якою створено балон САНОРИН АКВА FREE - це унікальний метод виробництва балонів, який дозволяє розпорошувати його вміст в будь-якому положенні балону та, за необхідності, проводити безперервне розпорошення. Спеціальний клапан запобігає потраплянню бактерій із навколишнього середовища в розчин . Виріб комплектується спеціаль­ною анатомічною насадкою, яка робить його застосування зручним та безпечним. Не містить небезпечних для навколишнього середовища і людини пропелентів.

Свойства товара
Количество в упаковке 120мл
Форма товара спрей

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Модель: F00009
  • Наличие: 48
  • 165.35 грн