Helicobacter pylori (H. pylori, хеликобактер пилори) - это спиралеподобная бактерия, которая находится в слизистой оболочке желудка и вызывает появление больше чем в 90% случаев язвенную болезнь двенадцатиперстной кишки* и в 80% случаев язвенную болезнь желудка
Как определить хеликобактер? Самым простым и быстрым способом является использование экспресс-теста.
CITO TEST H.Pylori Ag - экспресс-тест для определения антигена Хеликобактер Пилори.
Материал — фекалии.
Благодаря использованию этого теста в домашних условиях очень легко и просто определить хеликобактер у себя и своих близких. Для этого не надо глотать зонд и пить сок с мечеными изотопами. Достаточно собрать кал и провести исследование.
Достоверность теста сопоставима со стандартными методами исследования, а сам тест используют в работе многие гастроэнтерологи по всей Украине.
После получения положительного результата необходимо проконсультироваться с врачом о необходимости лечения.
Важность выявления H. Pylori значительно увеличилась с тех пор, как была подтвержденна связь между наличием возбудителя и подтвержденными заболеваниями желудка и двенадцатиперстной кишки, такими как гастрит, пептическая язва, рак желудка.
На сегодняшний день с помощью теста CITO TEST H.Pylori Ag можно легко определить хеликобактер в кале. В случае его обнаружения необходимо в обязательном порядке проконсультироваться с доктором и принять решение о целесообразности прохождения специфического лечения.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Тест для виявлення H. pylori є однокроковим імунохроматографічним аналізом для якісного виявлення антигенів H. pylori у зразках фекалій.
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
Helicobacter pylori (H. pylori) – це спіралеподібна бактерія, яка знаходиться в слизовій оболонці шлунку і спричиняє появу більш ніж 90% випадків виразкової хвороби дванадцятипалої кишки та 80% випадків виразкової хвороби шлунку. Важливість виявлення H. рylori значно збільшилась, відколи була підтверджена кореляція між наявністю збудника та підтвердженими захворюваннями шлунка та дванадцятипалої кишки, такими, як гастрит, пептична виразка, рак шлунку.
КОМПЛЕКТНІСТЬ
Можуть бути надані (залежно від типу комплектації)
ПРИНЦИП МЕТОДУ
Тест CITO TEST H. Pylori Ag працює за принципом імунохроматографічного аналізу з візуальним обліком результатів тестування. Під час тестування зразок біологічного матеріалу мігрує по капілярам мембрани за принципом хроматографії. На нітроцелюлозну мембрану в зоні тестової лінії заздалегідь нанесені мишачі моноклональні антитіла до H. pylori, а в зоні контрольної лінії – кролячі поліклональні антитіла до специфічного білку. На абсорбуючій прокладці для зразку розпилені мічений тестовий розчин (кон’югат мишачих моноклональних антитіл до H. pylori з червоними латексними мікросферами) та мічений контрольний розчин (кон’югат специфічного зв'язуючого білку з зеленими латексними мікросферами), які утворюють забарвлені кон'юговані комплекси.
У місці внесення зразка на тест-смужку маркер інфекційного агенту реагує із забарвленим кон'югатом – мишачими моноклональними антитілами до H. Pylori, міченими червоними латексними мікросферами. Утворений імунний комплекс просувається вздовж мембрани і вступає в реакцію з іммобілізованими мишачими моноклональними антитілами, які були заздалегідь нанесені на тестову ділянку мембрани, в результаті чого утворюється тестова лінія червоного кольору. ЖД Вокзалеіш продовжує просуватися вздовж мембрани до іммобілізованих кролячих поліклональних антитіл, розміщених на контрольній ділянці тесту, і вступає в реакцію з ними, в результаті чого утворюється лінія зеленого кольору. Наявність цієї зеленої лінії служить підтвердженням достатньої кількості використаного зразку, заповнення капілярів мембрани, а також є внутрішнім контролем якості для реагентів. При відсутності маркеру захворювання у зразку клінічного матеріалу кон’югат зв’язується тільки з антитілами на контрольній ділянці, утворюючи лише одну контрольну лінію зеленого кольору.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Чутливість та специфічність
Чутливість та специфічність CITO TEST H. Pylori Ag визначені за допомогою стандартів підприємства та в клінічних дослідженнях і становлять чутливість >94%, специфічність >99%.
Точність
Дослідження було проведено на 2 зразках клінічного матеріалу (негативному та позитивному) в 15 повторах. Всі зразки клінічного матеріалу були вірно визначені тестами у >99% випадках.
Перехресна реактивність була визначена на зразках фекалій, що містили наступних збудників: Campylobacter coli, Campylobacter jejuni, Clostridium difficile, Escherichia coli O157:H7, Listeria monocytogenes, Salmonella enteritidis, Salmonella paratyphi, Salmonella typhimurium, Salmonella typhi, Shigella boydii, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Shigella sonnei, Staphylococcus aereus, Yersinia enterocolotica. Перехресної реактивності до вказаних збудників захворювань не було виявлено.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Забір зразків
Матеріалом для дослідження є фекалії людини з підозрою на хелікобактерну інфекцію.
Забір зразків слід проводити в чисту ємкість після чого бажано відразу провести дослідження. Також зразки можуть зберігатися в холодильнику (2-8?C) протягом 1-2 днів. Для тривалого зберігання (до 1 року) зразки повинні зберігатися при температурі –20?C. В даному випадку перед тестуванням зразки повинні бути розморожені і доведені до кімнатної температури.
Приготування зразку
Процедура тестування
Доведіть тест і зразки фекалій до температури 15-30?C перед тестуванням. Не відкривайте упаковку, доки Ви не готові до проведення аналізу.
Увага! Якщо вздовж мембрани тесту затікання рідини не відбулося, перемішайте зразок, доданий у віконце касети, за допомогою палички. Якщо і після цього просування рідини не відбулося, внесіть краплю розчинника у віконце тесту доки не побачите просування рідини вздовж мембрани.
У випадку, якщо вказані інструкції не вплинули на просування рідини по мембрані, тоді отриманий зразок центрифугуйте і виконайте тестування з новою тест-касетою. Для цього внесіть 4 краплі супернатанта в лунку S на тест-касеті. Облік результату тестування проведіть на 10 хвилині. Не приймайте до уваги результат після 10 хвилини.
ОБЛІК РЕЗУЛЬТАТУ
Негативний результат: лише одна контрольна (С) лінія зеленого кольору з’явиться у віконці результату.
Позитивний результат: в доповнення до зеленої контрольної лінії також з’явиться чітка червона тестова (Т) лінія у віконці результату.
Недійсний результат: відсутність зеленої контрольної лінії незалежно від появи чи відсутності червоної тестової лінії. Недостатня кількість зразку, неправильна техніка виконання тестування чи псування реагентів є вірогідними причинами відсутності контрольної лінії. Перегляньте техніку виконання та повторіть процедуру тестування з новим тестом.
Примітка до інтерпретації результату тесту.
Інтенсивність забарвлення тестової лінії у віконці результату залежить від концентрації антигенів у зразку. Проте, ні кількісний вміст, ні ступінь підвищення антигенів неможливо визначити даним якісним тестом.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Тест має внутрішній контрольний пристрій. Зелена контрольна лінія, яка з’являється у віконці результату, є тим самим внутрішнім контрольним пристроєм. Вона підтверджує достатню кількість використаного зразку і правильну техніку виконання тестування.
Зберігати тест запакованим при температурі 2-30?C. Тест зберігає стабільність до моменту закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Тест повинен знаходитися в закритому пакеті до моменту використання. Не заморожувати. Термін придатності 24 місяці.
Місцезнаходження юридичної особи ТОВ “ФАРМАСКО”:
01010, м. Киів, вул. І. Мазепи, буд. 11-А, оф. 54, тел./факс: +38 (044) 537-08-04,
Внимание!
Внимание! Цена, наличие товаров, условия доставки подтверждаются контакт-центром. Если вы заметили неточность, сообщите нам anri.content(sbk)ukr.net. Фотографии некоторых товаров могут отличаться.