Активит Пробиотик пакеты №20

Активит Пробиотик пакеты №20

АКТИВІТ ПРОБІОТИК

Склад 1 пакетку: премікс пробіотичних бактерій (Lactobacillus acidophilus – 7,7 x 108 КУО, Lactobacillus cfsei – 6.0 x 108 КУО, Lactobacillus rhamnosus – 6,0 x 108 КУО, Lactobacillus bulgaricus – 4,5 x 108 КУО, Streptocjccus thermophilus - 6,0 x 108 КУО) – 705,0 мг, інулін – 2000,0 мг, сорбітол – 790,0 мг, кремнію діоксид колоїдний – 5,0 мг.

Без ГМО

 

Рекомендації щодо споживання: дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонування органів шлунково-кишкового тракту, сприяє відновленню та підтримці нормальної мікрофлори кишечника. Має м’які послаблючи властивості 

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 

Застосування : Дорослі та діти старше 12 років: 1 пакетик 1-3рази на день, приймати під час основних прийомів їжі, попередньо розчинивши в 100 мл. води чи соку. Не розчиняти в окропi.

У випадку прийому антибiотикiв - пробiотик прймаеться через 3 години пiсля прийому

антибiотика

Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

 

Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту

 

Застереження щодо застосування: вагітним та жінкам, що годують немовля застосування добавки за рекомендаціями лікаря.

 

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С, термін придатності за рекомендаціями виробника 2 роки.Зберігати в недоступному для дітей місці

 

Упаковка: коробка по 20 пакетиків


Бактерій, що живуть в тілі людини, у кілька разів більше, ніж клітин самого організму, одних тільки їх видів - кілька сотень. Розташовуються вони переважно в кишківнику. Під впливом антибіотиків або деяких інших препаратів, а також різних захворювань рівновага порушується. І як наслідок - патогенні бактерії  можуть провокувати діарею або закрепи, місцеві болі, надмірне здуття живота.

Активіт пробіотик – це симбіотик, тобто унікальний комплекс пребіотика і пробіотика. Їхні дії взаємно посилюються. Це дозволяє підготувати мікрофлору кишківника та заселити її корисними бактеріями. До складу Активіт пробіотик входять п’ять видів пробіотичних штамів(пробіотик) та інулін (пребіотик).

Пребіотики - речовини, які не всмоктуються і чинять позитивний фізіологічний ефект на активність кишкової мікрофлори. Інулін, в складі Активіт Пробіотик сприяє десяти кратному збільшенню кількості представників нормальної мікрофлори на тлі одночасного скорочення числа умовно-патогенних мікробів. Він усуває надмірну кількість слизу зі стінок і з просвіту товстого кишківника та прискорює процеси загоєння стінки товстої кишки. Завдяки інуліну, організм отримує підтримку для оптимальної життєдіяльності бактерій  та стабілізує кислотність мікрофлори. Стимулює перистальтику кишківника і, тим самим, усуваючи закрепи; зменшують газоутворення  та позбавляють від здуття живота. Інулін зумовлює вплив на діяльність кишківника і сприяє розмноженню корисних біфідобактерій. Таким чином забезпечується більш активне всмоктування через стінки необхідних мікроелементів, таких як магній або кальцій, що дуже важливо для формування кісткового скелета і попередження захворювань.

Пробіотики - живі мікроорганізми, які при введенні в організм, чинять позитивний ефект на здоров'я господаря. В склад Активіт пробіотик входять п’ять видів пробіотичних штамів – одні з найчастіше зустрічаємих бактерій в організмі.

Завдяки комплексному підходу Активіт пробіотик не тільки заселяє поживною флорою кишківник, але й підготовлює стінку кишківника до заселення.

Активіт пробіотик перешкоджає розмноженню патогенних бактерій, сприяє засвоєнню вітамінів і мінералів. Регулює транзит води в організмі при закрепах та в разі діареї, допомагає збалансувати мікрофлору кишківника. А також підтримує імунну систему за рахунок імуномоделюючої дії .

Активіт пробіотик – комплексний підхід для відновлення кишківника. Сприяє відновленню та підтримці нормальної мікрофлори, нормалізує функціонування органів шлунково-кишкового тракту.

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сайті компанії «ЮА-ФАРМ» www.ua-pharm.com

Свойства товара
Количество в упаковке 20
Форма товара пакеты

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Модель: F00729
  • Наличие: 1250
  • 415.55 грн