Добавьте товары для сравнения
Мой заказ
График работы:

Будние: 9:00–18:00

 

АКТИВИТ КОЛОСТРУМ ПРЕМИУМ табл №20

Артикул 044740
В наличии
293.24 грн
В желания
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Описание

АКТИВИТ КОЛОСТРУМ ПРЕМИУМ табл №20

 

Склад: порошок коров’ячого молозива — 200,0 mg (мг), L-аскорбінова кислота (вітамін С) — 90.0 mg (мг), сорбітол, кукурудзяний крохмаль, мікрокристалічна целюлоза, полівінілпіролідон, стеарат магнію, тальк,  діоксид кремнію, цикломат натрію. Без ГМО.

Характеристика.

Активіт Колострум Преміум – це сучасний та натуральний продукт, що містить чисте молозиво та вітамін С. Молозиво, потрапляючи в організм, сприяє формуванню імунної системи і виробленню пасивного імунітету (імунітет, набутий без перенесення захворювання). Молозиво, що міститься в Активіт Колострум Преміум, – найбільш адаптоване для людини і за рахунок цього легко засвоюється.                                                                                  

Молозиво містить більше 200 відомих компонентів, основними з яких є імуноглобуліни всіх видів (антитіла), фактори росту, вітаміни та мінерали. Активіт Колострум Преміум дає можливість отримати набутий імунітет природнім шляхом. Продукт зміцнює імунну систему і відновлює організм. Таким чином, він є ефективним при алергії та її симптомах (риніт, сльозотеча, опухлість, чхання, свербіж). Зменшує побічні ефекти в разі прийому антибіотиків. Ефективний для профілактики простуд, особливо під час епідемій, а також в перші дні захворювання та після нього, щоб поновити імунітет.  Володіє противірусним, антигістамінним, протигрибковим і протипаразитарним ефектами.                                                          

Одним із активних білків у Активіт Колострум Преміум є лактоферин. Він має сильні антивірусні та  антибактеріальні властивості (перешкоджає розмноженню бактерій та вірусів).     Вітамін С сприяє належному функціонуванню імунної системи, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи, а ще зменшує почуття втоми і виснаження.                                        

Продукт рекомендований дітям з 3 років.

 

Активіт Колострум Преміум рекомендують як допоміжний засіб при:

  • профілактиці алергії та її симптомів (риніт, опухлість, сльозотеча та ін.)
  • алергіях
  • грипі, простуді та інших інфекціях
  • сезонному спалаху інфекційних хвороб
  • послабленому імунітету через хворобу
  • проблемах травлення
  • тривалому вживанні антибіотиків та порушенні мікрофлори кишківника

 

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин; сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітегу та адаптаційних можливостей організму. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дітям віком від 3 років - по 1 таблетці для розсмоктування 1 раз на день; дорослим та дітям від 12 років по 1 таблетці для розсмоктування 2 рази на день. Таблетка повинна повільно розчинитись у роті. Не слід перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Харчова (поживна) цінність на 100 г: білки - 4,3 g (г), жири  - 0,8 g (г),  вуглеводи -48,5 g (г). Харчова (поживна) цінність на рекомендовану добову дозу: білки - 0,12 g (г), жири -  0,02 g (г), вуглеводи - 1,3 g (г). Енергетична цінність (калорійність)100 г: 218,4 kcal (ккал). Енергетична цінність (калорійність) на рекомендовану добову дозу: 5,86 kcal (ккал).                             

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25 °С, термін придатності 2 роки з дати виробництва. Зберігати у недоступному для дітей місці.                                             Пакування: 1 таблетка масою 1,35 g (г) в пакетику з комбінованих матеріалів, 20 пакетиків в коробці.                                                         Не є лікарським засобом.                                                          

Екологічно сертифіковий продукт згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024, екологічний сертифікат № UA.08.002.476.

СПОСОБЫ ДОСТАВКИ
1. ДОСТАВКА КУРЬЕРОМ

*Осуществляется только в городе Киев.
*Оплата только наличными.

Время работы службы доставки:
с понедельника по пятницу 9:00-18:00
Стоимость от 100 грн
2. 
САМОВЫВОЗ

*при желании самостоятельно забрать свой заказ, Вы можете его забронировать на сайте или по телефону.

Внимание! Цена товара в интернет-аптеке актуальна только при бронировании через сайт. Действие бонусных карт не распространяется на цену интернет заказа.

 

СПОСОБЫ ОПЛАТЫ
1. ПРИ ПОЛУЧЕНИИ ЗАКАЗА
Оплата только наличными.
2. 
В АПТЕКЕ
Оплатить товар можно картой или наличными.
Внимание! Цена товара в интернет-аптеке актуальна только при бронировании через сайт. Действие бонусных карт не распространяется на цену интернет заказа.

 

Наверх